Masaż LOMI-LOMI 1,5 h Powiększ do pełnego rozmiaru

Masaż LOMI-LOMI 1,5 h

Zrelaksuj się w rytmie hawajskiego masażu Lomi Lomi. Dokucza Ci zmęczenie i stres? Poczuj totalne odprężenie i rozluźnienie dzięki fenomenalnemu masażowi hawajskiemu Lomi Lomi.

Trwa styczniowa promocja -10% dla pierwszych 30 osób. W cenie masażu otrzymasz dodatkowo rabat na wstęp do strefy odnowy biologicznej bez limitu czasu!

Więcej szczegółów

249

Wykorzystaj kod rabatowy -10%. Podczas zamawiania wpisz hasło hawaje

Jesteś kłębkiem nerwów i czujesz się notorycznie zmęczona? Hawajski masaż Lomi Lomi błyskawicznie pomoże odzyskać Ci energię i wewnętrzy spokój.

Prowadzisz nerwowy tryb życia? Stres to wprawdzie dziś normalne zjawisko, lecz gdy trwa zbyt długo, a po nim nie następuje odprężenie, jest bardzo szkodliwy dla zdrowia. Może być przyczyną zaburzeń układu krążenia, bóli głowy i kręgosłupa, bezsenności, depresji, nerwic i wiele innych.

Masaż Lomi Lomi spowoduje u Ciebie rozluźnienie napięcia mięśni dając uczucie wewnętrznego spokoju i umysłu wolnego od niepokojów. Dzięki takiemu relaksowi dużo łatwiej stawisz czoła codziennym obowiązkom i wymaganiom.

Co zyskasz dzięki masażowi Lomi Lomi

W trakcie trwającej 90 minut sesji w pełni odczujesz dobroczynne właściwości tego niesamowicie odprężającego masażu. Lomi Lomi to nie tylko masaż relaksujący, to również:

  • rozładowanie napięcia mięśniowego

  • poprawienie jakości regeneracji organizmu

  • wspaniały wpływ na samopoczucie

  • poprawa funkcjonowania układu krążenia i trawienia

  • zwiększenie elastyczności stawów

  • zaspokojenie potrzeby kontaktu fizycznego z drugim człowiekiem

Jak przebiega masaż Lomi Lomi?

Osoba masowana leży na łóżku, a masażysta płynnymi ruchami dotyka różnych punktów jej ciała, zajmując się także jego polem energetycznym. Czasem masaż jest powolny, wykonywany jakby w zwolnionym tempie, po jakimś czasie zostaje przyspieszony, tak jak zmienia się rytm w muzyce. Ponieważ masaż Lomi Lomi przypomina muzyczny rytuał, szczególnie dzięki tanecznym ruchom masażysty.

Ps. Czy wiesz, że hawajskie słowo Lomi w wolnym tłumaczeniu znaczy: dotyk miękką łapą zadowolonego kota? Masaż Lomi Lomi jest również zwany masażem kochających rąk.

Wykorzystaj kod rabatowy -10%. Podczas zamawiania wpisz hasło hawaje