Zabiegi pielęgnacyjne na ciało

ZABIEGI NA CIAŁO:

Bioline

to profesjonalna i luksusowa włoska marka kosmetyczna, która na przestrzeni ponad trzydziestoletnich doświadczeń wypracowała pozycję lidera w branży. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia naukowe i technologie polegające m.in. na minimalizacji molekuł, BIOLINE już dziś stosuje rozwiązania przyszłości. Po mistrzowsku łączy naturalne substancje aktywne z najnowocześniejszymi technologiami kosmetycznymi i masażami wspierającymi głęboką penetrację skóry, gwarantując efekty już po pierwszym zabiegu. Oryginalne koncepcje zabiegów, niepowtarzalne receptury i składniki aktywne, wspaniałe zapachy oraz przyjemność stosowania zabiegów i kuracji domowych dały marce BIOLINE tak wysoką pozycję na światowym profesjonalnym rynku kosmetycznym.

Bioline → seria Body concept

3 rodzaje zabiegów dostosowanych do Twoich potrzeb

1. Zabieg drenujący (antycellulitowy)- technologia blu oraz ekstrakt z alg cell- reverse seaweed

Działanie:
  • zwiększa eliminację nadmiaru płynów stymulując drenaż limfatyczny
  • hamuje tworzenie się nowych komórek tłuszczowych oraz gromadzenie się tłuszczu w tkance tłuszczowej
  • poprawia napięcie skóry i zwiększa jej elastyczność stymulując syntezę kolagenu

proponowana liczba zabiegów w serii – 4

2. Zabieg lipolityczny (wyszczuplający) – kompleks liporeducer

Działanie:
  • hamuje adipogenezę – proces tworzenia się dojrzałych adipocytów, które mogą magazynować tłuszcze
  • stymuluje lipolizę – rozpad i uwalnianie tłuszczów przechowywanych w adipocytach

Zalecana ilość zabiegów- od 4 do 7 w krótkich odstępach czasu. 2-3 sesje tygodniowo naprzemiennie z innymi zabiegami wyszczuplającymi lub innymi zabiegami bioline body concept.

3. Zabieg tonizujący (nawilżająco – ujędrniający) – kompleks pro-elasticity

Działanie:
  • optymalizuje produkcję kolagenu i elastyny
  • poprawia strukturę skóry
  • zwiększa naturalne rezerwy organicznego krzemu w organizmie, a przy tym zapewnia widoczny
  • efekt drenażu i ujędrnia skórę

Proponowana liczba zabiegów w serii – 4

Skeyndor

od niemal 50 lat tworzy przyszłość branży kosmetycznej, wprowadzając na rynek produkty profesjonalne o unikalnych, zaawansowanych składach.

Jego cechą charakterystyczną jest zastosowanie wyselekcjonowanych substancji aktywnych, które gwarantują najwyższą skuteczność pielęgnacji, podanej w eleganckiej oprawie. Hiszpańska marka jest pionierem w zastosowaniu retinolu i jedną z pierwszych marek kosmetycznych, które wprowadziły produkty na bazie retinolu w czystej postaci.

Linie kosmetyczne, bazujące na autorskiej koncepcji SKEYNDOR the Scientific Skincare, są synonimem najwyższej jakości i efektywności zabiegowej. Spektakularne odkrycia, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych, to wynik precyzyjnych badań naukowych, prowadzonych w laboratoriach Skeyndor.

Skeyndor Body Sculpt Destock – Zabieg antycellulitowy i modelujący sylwetkę.

Specjalistyczny program stworzony do walki z opornym cellulitem i tkanką tłuszczową. Modeluje i zmniejsza obwody, znacząco poprawia stan skóry dotkniętej cellulitem. Wzbogacony w zieloną kawę, yerba mate, kofeinę i karnitynę oraz ketony malinowe – specjalne molekuły o działaniu stymulującym przemianę materii i redukującym nadmiernie zgromadzoną tkankę tłuszczową.

Zabieg polecany do przeprowadzania w serii lub w ramach indywidualnie opracowanych programów do walki z cellulitem.

PFR