Masaże

Klubłaznia. Masaż
Oferujemy pełną gamę masaży klasycznych od relaksujących, przez odchudzające, limfatyczne po sportowe i lecznicze. Do Państwa decyzji pozostawiamy wybór rodzaju i zapachu olejku, bądź kremu do masażu. BILET WSTĘPU – to dostęp do strefy saun (strefy odnowy biologicznej)   BEZ LIMITU CZASU!

MASAŻ RELAKSACYJNY

W masażu wykorzystuje się techniki masażu klasycznego. Masaż jest delikatny, łagodny, wykonany w wolnym tempie, w którym dominuje: głaskanie, ugniatanie i rozcieranie. Ma na celu rozluźnienie napiętych mięśni. Poza tym powoduje uczucie ogólnego odprężenia. DO CENY MASAŻU NALEŻY DOLICZYĆ BILET  WSTĘPU !
Masaż relaksacyjny 1 h
180.00 zł
Masaż relaksacyjny 1,5 h
245.00 zł
 

MASAŻ LECZNICZY

W masażu wykorzystuje się techniki masażu klasycznego. Chwyty oraz tempo masażu dostosowane są do stanu zdrowia klienta. Polecany w przypadku dolegliwości bólowych wynikających z przeciążenia mięśni, stawów, więzadeł oraz chorób układu ruchu (dyskopatia, choroba zwyrodnieniowa stawów, rekonwalescencja po urazach, zaniki mięśniowe). Ma na celu zmniejszenie lub całkowite usunięcie tych dolegliwości, przywrócenie pełnego zakresu ruchu. DO CENY MASAŻU NALEŻY DOLICZYĆ BILET WSTĘPU ! 
Masaż leczniczy 1 h
180.00 zł
Masaż leczniczy 1,5 h
245.00 zł
 

MASAŻ SPORTOWY

Jest to intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu powstałe na skutek aktywności fizycznej. Występuje w kilku formach zależnych od czasu zabiegu w stosunku do aktywności sportowej, wyróżniamy: m. przedwysiłkowy – mający na celu przygotowanie organizmu do wysiłku sportowego, m. międzywysiłkowy – masaż wykonywany w przerwach między wysiłkami (miedzy startami na zawodach sportowych), m. powysiłkowy – mający na celu skrócenie czasu regeneracji organizmu po intensywnym i długotrwałym wysiłku oraz uzupełniający – wspomagający trening sportowy. DO CENY MASAŻU NALEŻY DOLICZYĆ BILET WSTĘPU ! 
Masaż sportowy 1 h
180.00 zł
Masaż sportowy 1,5 h
245.00 zł
 

MASAŻ MODELUJĄCY

W masażu wykorzystuje się techniki masażu klasycznego. Masaż intensywny, głęboki, mocny, wykonany w szybkim tempie. Chwyty dominujące w tym masażu to: rozcieranie powierzchowne i głębokie oraz intensywne oklepywanie. Ma na celu poprawienie krążenia i poprawę przemiany materii w tkankach podskórnych, które prowadzą do zmniejszenia tkanki tłuszczowej, uelastycznienie i przywrócenie sprężystości skórze. DO CENY MASAŻU NALEŻY DOLICZYĆ BILET WSTĘPU !   
Masaż modelujący 1 h
180.00 zł
Masaż modelujący 1,5 h
245.00 zł
 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Jest bardzo intensywny. Stosowane są silne techniki m.in. wyciskanie, rozcieranie i oklepywanie. Prowadzi do szybkiego rozgrzania mięśni i rozszerzenia naczyń krwionośnych, przez co wspomaga się pracę układu krwionośnego. Usuwa blokady energetyczne, poprawia cyrkulację krwi i limfy, pomaga w oczyszczeniu organizmu z toksyn, likwiduje obrzęki i zmiany skórne wynikające z zaburzeń krążenia. Masaż bańką chińską dzięki podciśnieniu jakie się wytwarza w trakcie kontaktu skóry z bańką intensywnie stymuluje tkankę podskórną, wyraźnie poprawia stan mało elastycznej skóry, zmniejsza cellulit, wygładza oraz ujędrnia. Jest doskonały w trakcie odchudzania.   DO CENY MASAŻU NALEŻY DOLICZYĆ BILET WSTĘPU ! 
Masaż bańką chińską 1 h
180.00 zł
Masaż bańką chińską 1,5 h
245.00 zł
 

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Tempo masażu jest bardzo wolne (ok. 10-15 ruchów na minutę), a wykorzystywane techniki wykonywane są płynnie i delikatnie, tak aby nie doprowadzić do rozgrzania mięśni. Drenaż jest przeznaczony dla kobiet mających problemy z cellulitem. Stosowany jest również w przypadku okresowych opuchnięć lub też trwałych obrzęków limfatycznych kończyn. Ma na celu usprawnienie przepływów krwionośnych oraz limfatycznych, zlikwidowanie lub zmniejszenie obrzęków, przywrócenie uczucia lekkości nóg. DO CENY MASAŻU NALEŻY DOLICZYĆ BILET WSTĘPU !   
Masaż limfatyczny 1 h
180.00 zł
 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Jest to relaksujący masaż, który łączy w sobie oddziaływanie termoterapii, akupresury, aromatoterapii oraz masażu klasycznego. Do masażu używa się kamieni bazaltowych, pochodzenia wulkanicznego. Charakteryzują się długim czasem magazynowania ciepła, a podgrzewa się je w specjalnym podgrzewaczu. Kontakt skóry z rozgrzanymi kamieniami prowadzi do podniesienia temperatury ciała i rozszerzenia naczyń krwionośnych. Dzięki temu napięte mięśnie się rozluźniają, a ciepło kamieni wpływa pozytywnie na psychikę klienta. DO CENY MASAŻU NALEŻY DOLICZYĆ BILET WSTĘPU !   
Masaż gorącymi kamieniami 1 h
200.00 zł
Masaż gorącymi kamieniami 1,5 h
265.00 zł
 

MASAŻ CIEPŁĄ CZEKOLADĄ

To prawdziwy raj dla wszystkich zmysłów. Świetnie działa na psychikę oraz poprawia kondycję skóry, dotlenia, ujędrnia i odżywia. Zapach czekolady pobudza produkcję hormonów szczęścia, które skutecznie poprawiają nastrój. Po masażu skóra jest aksamitna i wygładzona. DO CENY MASAŻU NALEŻY DOLICZYĆ BILET WSTĘPU ! 
Masaż czekoladą 1 h
200.00 zł
Masaż gorącą czekoladą 1,5 h
265.00 zł
 

MASAŻ ŚWIECĄ

Cenne olejki roślinne i wosk pszczeli intensywnie nawilżają, odżywiają i regenerują skórę, pozostawiając ją aksamitnie gładką przez wiele godzin. Olejek rozpieszcza ciało przyjemnym ciepłem, rozluźniając wszelkie napięcia. Subtelny aromat olejków eterycznych głęboko relaksuje i wprawia w doskonałe samopoczucie. DO CENY MASAŻU NALEŻY DOLICZYĆ BILET WSTĘPU ! 
Masaż świecą 1 h
200.00 zł
Masaż świecą 1,5 h
265.00 zł
 

MASAŻ PEELINGUJĄCY

Masaż peelingujący działa rewitalizująco i energetyzująco podczas złuszczania skóry całego ciała, aktywnie wspomagając ujędrnienie skóry. Zabieg ten ma na celu działanie oczyszczające, poprawę przepływu krwi przez organizm, a tym samym usunięcie zbędnych produktów przemiany materii. Wykonywany jest na bazie peeligu cukrowego z dodatkiem naturalnego oleju. Zaspokaja potrzeby każdej skóry, szczególnie z objawami utraty jędrności, elastyczności, spadku nawilżenia. Stymuluje mikrokrążenie, działa regenerująco i odmładzająco na całe ciało. DO CENY MASAŻU NALEŻY DOLICZYĆ BILET WSTĘPU ! 
Masaż pilingujący 1 h
180.00 zł

 

MASAŻ TEQUILĄ

Dynamiczny masaż meksykański, pobudza pracę węzłów chłonnych, działa odtruwająco. Szczególnie polecany osobom zestresowanym, przemęczonym, po ciężkim wysiłku fizycznym oraz cierpiącym na tzw „syndrom dnia wczorajszego” po udanej imprezie. Masaż często wybierany przez mężczyzn, jednak skierowny również dla kobiet. Składa się z dwóch części: w pierwszej wykonujemy masaż specjalną szorstką rękawicą-pobudza to krążenie i usuwa zrogowaciałą warstwę naskórka. Następnie nacieramy ciało ciepłą tequilą i masujemy przy użyciu indywidualnie dobranych olejków. DO CENY MASAŻU NALEŻY DOLICZYĆ BILET WSTĘPU ! 
Masaż tequilla 1 h 15 min
265.00 zł
 

MASAŻ CIĄŻOWY

Jest to specjalnie przygotowany zabieg mający na celu rozluźnić napięte mięśnie, ścięgna, więzadła podlegające znacznym obciążeniom w tym okresie. Szczególną uwagę zwracamy na odcinek lędźwiowo-krzyżowy kręgosłupa, barki oraz stawy kończyn dolnych. Relaks ma zbawienny wpływ nie tylko na mamę ale również na rozwijające się w brzuszku maleństwo-jest lepiej dotlenione, odprężone i ma szansę prawidłowo się rozwijać. Odpowiednio przeprowadzony masaż poprawia krążenie, pomaga w obrzękach kończyn dolnych a także przygotowuje skórę i dzięki temu zapobiega rozstępom. Masaż wykonywany jest na miękkiej macie, aby kobieta czuła się bezpiecznie i komfortowo. Pozycje masowanej to leżenie na plecach oraz w przeważającej części leżenie na boku.
Masaż ciążowy 60 min
180.00 zł

Informacja: Ze względu na to, ze ciąża jest przeciwwskazaniem do korzystania z sauny – NIE DOLICZAMY biletu wstępu.

 

MASAŻ ROMANTYCZNY DLA DWOJGA

Odprężający masaż przeznaczony dla par i zakochanych. Świeczki aromatyczne i przyjemna muzyka pomagają się rozluźnić i stwarzają romantyczny nastrój. Wyjątkowość masażu romantycznego polega na tym, że zakochani mogą jednocześnie wymieniać pełne miłości, wymowne spojrzenia oraz cieszyć się swoją obecnością. Podaruj sobie i najbliższej osobie niezapomniany wspólny relaks. W cenę Masaży Romantycznych wliczony już jest obowiązkowy bilet wstępu ! 
Romantyczny masaż dla Dwojga (2x 1h masaż relaksacyjny + poczęstunek)
540.00 zł
Romantyczny masaż dla Dwojga (2x 1h masaż leczniczy/świeca/masełko+poczęstunek)
580.00 zł
Romantyczny masaż dla Dwojga (2x 1,5h masaż relaksacyjny + poczęstunek)
670 .00 zł
Romantyczny masaż dla Dwojga (2x 1,5h masaż leczniczy/świeca/masełko+poczęstunek)
710.00 zł
 

Pozostałe Masaże

DO CENY MASAŻU NALEŻY DOLICZYĆ BILET WSTĘPU !   
Masaż częściowy 0,5 h
110.00 zł
Masaż naturalnym olejem kokosowym 1h
200.00 zł
Masaż naturalnym olejem kokosowym 1,5h
265.00 zł

Masaż twarzy 0,5h
`110.00 zł

Peeling ciała 0,5h
130.00 zł
Peeling ciała do zabiegu
100.00 zł
 
PFR